SYSTEMY ALARMOWE

systemy alarmowe łódź, zgierz

SYSTEMY ALARMOWE
ŁÓDŹ, ZGIERZ

Systemy alarmowe Łódź, Zgierz – FUTURE INSTAL już od wielu lat świadczy usługi z zakresu montażu oraz modernizacji systemów alarmowych. Firma oferuje sprawdzone rozwiązania znanych i powszechnie szanowanych na rynku producentów. Starannie dobrane urządzenia alarmowe tworzą instalację zabezpieczającą nie tylko budynek i jego wnętrze, ale również teren posesji czy przylegający doń plac. Zależnie od dobranych podzespołów i ich konfiguracji, system chroni przed wizytą „nieproszonych gości” (włamania i próby włamania, kradzieże, wtargnięcie na prywatny teren, uszkodzenie mienia), a także niebezpiecznymi sytuacjami losowymi (pożar i zaprószenie ognia, zaczadzenie, zalanie, nieszczelność gazu). 

FUTURE INSTAL posiada w swojej ofercie wyspecjalizowane produkty alarmowe – począwszy od tradycyjnych centrali, poprzez różnego rodzaju czujki i sygnalizatory, a skończywszy na nowoczesnych sterownikach. Do każdego rozwiązania dodawany jest niezbędny osprzęt – akumulatory, obudowy, zasilacze oraz przewody instalacyjne. Specjaliści firmy zajmują się nie tylko montażem urządzeń alarmowych, ale również projektowaniem instalacji, modernizacją istniejących już sieci oraz wymianą niesprawnych elementów. 

Systemy alarmowe FUTURE INSTAL doskonale sprawdzą się w każdym miejscu – począwszy od budynków mieszkalnych, poprzez biura i zakłady pracy, punkty usługowe i obiekty produkcyjne, a skończywszy na nieruchomościach użyteczności publicznej.

Jakie korzyści wynikają z zakupu systemu alarmowego?

Według nas najważniejszymi korzyściami są:

  • Bezpieczeństwo chronionego obiektu znacząco wzrasta.
  • Zyskujemy stały nadzór nad obiektem objętym ochroną
  • Mobilny dostęp do systemu poprzez internet i sieć GSM
  • System automatycznie powiadamia użytkownika o zdarzeniach
  • Powiadomiona zostaje firma ochroniarska czuwająca nad obiektem.

Zwierzęta w chronionym obiekcie.

Bardzo szeroki wybór czujników alarmowych pozwala na wdrożenie systemu na obiekcie, w którym podczas naszej nieobecności pozostają zwierzęta np: pies lub kot.

Systemy alarmowe montują przecież firmy ochroniarskie.

To prawda ale firmy ochroniarskie montują zazwyczaj sprzęt, który spełni tylko i wyłącznie ich potrzeby tzn. w razie alarmu powiadomi centrum zgłoszeń a dyspozytor zweryfikuje alarm i podejmie stosowne kroki. Mniej ważne są dla nich korzyści dla klienta. Zazwyczaj montowane są urządzenia bardzo ograniczone funkcjonalnie.