POMIARY INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

pomiary instalacji elektrycznych łódź zgierz

POMIARY INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH ŁÓDŹ, ZGIERZ

Pomiary instalacji elektrycznych Łódź, Zgierz – Nowoczesny, inteligentny dom, przedwojenna kamienica, mieszkanie w bloku, urocza drewniana hacjenda na przedmieściach, mini-ranczo w górach – w każdym miejscu, które posiada dostęp do prądu może dojść do nagłej, nieprzewidzianej awarii elektrycznej. Niezależnie od tego, czy mieszkamy w starym, wyremontowanym czy też całkowicie nowym budownictwie, aby zwiększyć bezpieczeństwo obiektu, niezbędne jest regularne wykonywanie okresowych pomiarów instalacji elektrycznych.

Niesprawna instalacja elektryczna stanowi poważne zagrożenie nie tylko dla samego budynku, ale wszystkich osób znajdujących się w środku. W zależności od układu zaleca się wykonywanie regularnych pomiarów z częstotliwością raz na rok, raz na pięć lat. FUTURE INSTAL zajmuje się szeroko pojętymi pomiarami elektrycznymi – zarówno na potrzeby Klientów Indywidualnych, Klientów Biznesowych jak i jednostek sektora publicznego.

Specjaliści FUTURE INSTAL zajmują się wykonywaniem pomiarów elektrycznych również na potrzeby ubezpieczalni. Brak odpowiedniego dokumentu potwierdzającego stan układu może skutkować odmową wypłaty odszkodowania.

Wykonujemy: pomiary i przeglądy instalacji elektrycznej, kompleksowe przeglądy pięcioletnie instalacji elektrycznej, pomiary impedancji pętli zwarcia (tzw. „zerowanie”), pomiary rezystancji izolacji, pomiary ciągłości przewodów ochronnych, badanie wyłączników różnicowo-prądowych, oględziny i ocenę instalacji elektrycznej, oględziny i ocenę instalacji odgromowej, pomiary rezystancji uziemienia, pomiary rezystywności gruntu.